citrinų, jogurto ir čiobrelių pyragas

Šįryt šventai tikėjau, jog viesulas atneš Merę Popins. Slapta dairiaus, ar neišvysiu kur lieknos skrybėlėtos moteriškės, įsitvėrusios ryškiaspalvį skėtį, skriejančios Vyšnių gatvelės link su mažyčiu lagaminėliu, kupinu paslapčių, žaidimų, stebuklų ir netikėtumų.

~~~

~~~

Cukraus pudra iš dangaus užklojo visą miestą. Man taip gražu! Sniegas, pūga, pusnys… Magiška. Šalta, slidu, ne pavasaris, bet vis dėlto magiška. Atrodo, kad vėjas išpučia neigiamas mintis iš galvos, o sniegas užpusto rutiną. Ir nesvarbu, kad darbe susidūriau su krūva niurzgančių žmogeliukų, tarsi akmenimis besisvaidančių neigiamomis emocijomis. Šiandien mano šypsena nuo ausies iki ausies. Šiandien tokia gera diena! Juoktis, mylėti, svajoti, šypsotis, dalintis šiluma ir tiesiog…

Tiesiog gera diena :)

~~~

~ citrinų, jogurto ir čiobrelių pyragas ~

2 kiaušiniai

stiklinė cukraus

vienos citrinos sultys (lai būna ta citrina mažesnė, antraip prireiks daugiau cukraus)

vienos citrinos sutarkuota žievelė

2 stiklinės miltų

3 šaukšteliai kepimo miltelių

stiklinė jogurto be priedų (idealu – tirštesnis)

1/2 stiklinės alyvuogių aliejaus

kupinas šaukštas čiobrelių (tinka ir džiovinti)

~~~

~~~

1. Cukrų ir kiaušinius išsuk iki vientisos kreminės masės.
2. Įmaišyk citrinos sultis, suberk žievelę.
3. Atskirame inde sumaišyk miltus su kepimo milteliais, įmaišyk į anksčiau paruoštą kiaušinių masę. Supilk jogurtą, alyvuogių aliejų, suberk dalį čiobrelių. Gerai išmaišyk.
4. Masę supilk į riebalais išteptą formą, apibarstyk likusiais čiobreliais ir pašauk į įkaitintą iki 180 laipsnių orkaitę maždaug pusvalandžiui.

~~~

~~~

Skanaus!

Šaltinis: Pig Pig’s Corner