Mano vardas Jurga. Ir aš myliu maistą. Jį knaisioti lėkštėj, juo mėgautis, jį atrasti ir gaminti. Ir dar fotografuoti – gal net labiau. Raustis sendaikčiuose ir močiučių spintose, į namus temptis paletes ir sutrūnijusias lentas. Kartais tai darau pati, kitais kartais įkalbu pagelbėti aplinkinius. Taip, atsidėkoju maistu. Arba bučiniais – priklauso nuo to, kas tie aplinkiniai.

Bloge saldaus pasaulio turbūt daugiausia. Nes desertai ir viskas, kas miltuota ar cukruota, – sena mano meilė. Jų būta visokių, tų meilių, bet ši – bemaž ilgiausiai trunkanti. Saldžiausia ir, matyt, godžiausia. Jei prieš mane padėsite kruasaną ką tik iš orkaitės ar gabalėlį itin sviestinio šimtalapio, galit būti tikri – jais nesidalinsiu. E go is tiš kai.

Aš tikrai nežinau, kodėl užsukot būtent čia. Bet jei jau esat, tai labas.

Man visada galit rašyti: jurgita@duonosirzaidimu.lt Kartais atsakinėju lėtai, todėl prašau kantrybės. *

P.S. Maisto projektams nefotografuoju, bet ačiū, kad teiraujatės. Ir taip sakau tik labai įdomiems pasiūlymams. Koks tas labai įdomus pasiūlymas? Nepasiūlę nesužinosit.

*

„Nekantraudami atsignybiame jos gabalėlį ir valgome, vis dar garuojantį ir deginantį pirštus. Jis sako mylįs mano odą, kai ji kvepia rozmarinais ir ką tik iškepta duona.“